Cyberpunk 2077 nadal skrywa wiele tajemnic. Gracze nie odkryli jeszcze wszystkiego

Cyberpunk 2077

Wszelkie easter eggi to coś, co uwielbiają gracze. Dlatego też warto wspomnieć, że Cyberpunk 2077 nadal je skrywa. W rozmowie przyznał to sam reżyser gry.

Gracze nie znaleźli jeszcze wszystkich easter eggów w Cyberpunku 2077

Cyberpunk 2077 – zwiastun

Jakiś czas temu informowaliśmy o graczu, który odkrył kolejnego easter egga w Cyberpunku 2077. Za swoje odkrycie otrzymał on nawet podziękowania od twórców.

Niemniej wciąż jest jeszcze trochę do odkrycia. Niedawno przyznał to sam reżyser gry Paweł Sasko.

W rozmowie z IGN-em deweloper potwierdził, że graczom nie udało się jeszcze dokopać do wszystkich skrywanych przez Cyberpunka 2077 tajemnic. Niestety nie zdradził on nam żadnych wskazówek na temat tego, gdzie konkretnie mamy szukać kolejnych „jajek wielkanocnych”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sasko powiedział jednakże, że niektóre z nich są związane z telefonem, który w Widmie wolności został wykorzystany przez twórców do umieszczenia wielu innych tajemnic. Resztę pozostaje nam odkryć na własną rękę.

A w czasie gdy my zajmiemy się poszukiwaniem kolejnych easter eggów, CD Projekt RED skupi się już na Wiedźminie 4. Zgodnie z ostatnimi informacjami, gra znajdzie się w bowiem fazie produkcyjnej jeszcze w tym roku. Oby skrywała ona równie wiele sekretów!

Źródło: IGN

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.