Cyberpunk 2077 ze sporym zainteresowaniem. Gra Polaków wraca na salony i przeżywa drugą młodość

Cyberpunk 2077

CD Projekt RED na początku tego miesiąca zadbało o spory patch do Cyberpunk 2077. Aktualizacja oznaczona numerkiem 1.6 dodała sporo nowych funkcji, co finalnie sprawiło, że gra Polaków znowu cieszy się sporym zainteresowaniem – szczególnie na platformie PC.

W Cyberpunk 2077 przez Steam gra nawet 36 tysięcy graczy dziennie

O tym, że Cyberpunk 2077 odżywa, wspomniał Radek Grabowski, dyrektor odpowiedzialny za globalny PR w CD Projekt RED. Osoba ta pochwaliła się nowymi wynikami na Steamie, które jasno wskazują, że w Cyberpunku 2077 poprzez Steam gra nawet 36 tysięcy graczy dziennie. To bardzo dobry wynik względem maja czy czerwca, kiedy to historię najemnika o imieniu V odpalało poprzez rzeczoną platformę mniej więcej 15 tysięcy osób dziennie (dane ze strony SteamDB).

Sprawdź też: Najlepsze gry na telefon

W tym miejscu warto jeszcze przypomnieć, ze CD Projekt RED w poprzednim tygodniu nareszcie ujawniło fabularny dodatek do CP2077. Jego nazwa to Phantom Liberty, a DLC zaprowadzi nas na całkowicie nowe tereny i przedstawi historię skupioną na walce o „Wolną Amerykę”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.