Cyberpunk 2077 ma już zaktualizowane najważniejsze mody. Moderzy dostosowali swoje dzieła do wersji 2.0

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 poza świetnie przyjętym DLC Phantom Liberty doczekał się również aktualizacji 2.0. Lista zmian jest naprawdę obszerna, obejmując kwestie takie jak mechaniki gry czy usprawnienia SI wrogów. W związku z łatką wiele modyfikacji przestało działać prawidłowo, jednak zaangażowana społeczność moderska nie próżnowała i zabrała się za aktualizowanie swoich projektów.

Najważniejsze modyfikacje do Cyberpunk 2077 są już zgodne z wersją 2.0

Zwiastun Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Wraz z aktualizacją 2.0 do Cyberpunk 2077 trafiło wiele nowości. Zmiany okazały się być na tyle duże, że część modyfikacji przestało funkcjonować prawidłowo, a CD Projekt RED automatycznie wyłączyło mody. Twórcy modyfikacji postanowili jednak szybko wziąć sprawy w swoje ręce.

Najważniejsze mody do Cyberpunk 2077 zostały już zaktualizowane. Mowa między innymi o Archive XL, Codeware, Cyber Engine Tweaks czy RED4ext. Te projekty stanowią swego rodzaju podstawę, na których większość innych moderów opiera swoje dzieła – rozszerzają opcje konfigurowania różnych elementów gry czy wprowadzają bardziej zaawansowane skrypty.

Społeczność moderów aktywnie korzysta ze wspomnianych modów. Teraz gdy są one aktualne i kompatybilne z wersją 2.0, mniejsi twórcy również będą mogli zająć się dostosowaniem swoich projektów. Na ten moment może warto jednak wstrzymać się z aktywacją posiadanych modyfikacji, bo choć te główne są już aktualne, mniejsze dzieła mogą jeszcze nie działać prawidłowo.

Zobacz też: Telefon do 500 zł

Na zakończenie przypominamy, że 26 września 2023 roku zadebiutował pierwszy i jedyny dodatek do Cyberpunk 2077 o nazwie Phantom Liberty. DLC jest dostępne na PC, PS5 oraz na Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.