Poznaliśmy cenę dodatku Phantom Liberty do Cyberpunk 2077! DLC kupimy drożej niż obecnie podstawkę

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Mimo że Cyberpunk 2077 ma już na karku grubo ponad 2 lata, to o grze CD Projektu wciąż jest głośno – w dużej mierze za sprawą nadchodzącego dodatku o tytule Phantom Liberty. O „Widmie wolności” dowiemy się więcej jeszcze dziś na Summer Game Fest, ale okazuje się, że w sklepie GOG ktoś nieco się pospieszył. Poznaliśmy bowiem cenę, jaką przyjdzie nam zapłacić za pierwsze i ostatnie DLC do Cyberpunka 2077.

Cena Cyberpunk 2077: Phantom Liberty wyciekła na GOG-u

Cyberpunk 2077- Phantom Liberty cena GOG
Cena Cyberpunk 2077: Phantom Liberty na PC

Phantom Liberty to niezwykle wyczekiwane DLC do Cyberpunka 2077, którego daty premiery niestety wciąż nie poznaliśmy, choć być może już dziś ten stan rzeczy ulegnie zmianie. Niemniej znamy już kwotę, jaką CD Projekt RED zażyczy sobie za fabularne rozszerzenie do hitu z 2020 roku. Jak zauważono w jednym z wątków na Reddicie, na GOG-u przedwcześnie pojawiła się oferta zakupu preoderu „Widma Wolności” za 29,99€, czyli ok. 135 zł.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto zaznaczyć, że podana cena dotyczy wersji na PC, choć na konsolach zapewne będzie taka sama. Ktoś w GOG-u zapewne nieco się pospieszył, bo oferta zniknęła już ze strony sklepu, choć najpewniej wróci tuż po zakończeniu dzisiejszego pokazu CD Projektu na Summer Game Fest.

Przeczytaj też: Najlepsze gry hack and slash

Co ciekawe, za DLC przyjdzie nam zapłacić więcej, niż wynosi obecnie średnia cena „podstawki” – nowego Cyberpunka 2077 niezależnie od platformy kupimy już bez problemu poniżej 100 zł. Czekacie na Phantom Liberty? Dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.