Cyberpunk 2077 Phantom Liberty na nowym trailerze. CD Projekt RED chwali się świetnymi ocenami

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Dodatek Phantom Liberty do Cyberpunka 2077 zanotował bardzo mocny start niezwykle mocny start, notując naprawdę dobry rezultat sprzedażowy. Rozszerzenie ogólnie zostało bardzo dobrze przyjęte zarówno przez graczy, jak i recenzentów z całego świata. Tą ostatnią kwestią CD Projekt RED nie omieszkało pochwalić się przy okazji najnowszego materiału opublikowanego w sieci.

CD Projekt RED chwali się ocenami uzyskanymi przez Phantom Liberty

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty — trailer prezentujący oceny uzyskane przez dodatek

Dodatek Phantom Liberty i poprzedzająca go aktualizacja 2.0 całkowicie odmieniły oblicze Cyberpunka 2077, dodając i zmieniając wiele aspektów znanych z poprzednich wersji produkcji. Dzięki temu dystopijna przygoda w Night City ponownie zyskała ogromne zainteresowanie ze strony graczy na całym świecie.

CD Projekt RED chce jednak przekonać tych, którzy nadal nie zdecydowali się na zakup dodatku, a pomóc w tym ma najnowszy trailer przedstawiający kilka ocen uzyskanych przez ów DLC. W materiale przewijają się opinie wielu portali growych, które w samych superlatywach opisują dotychczasowy efekt prac polskiego studia.

Można więc przeczytać w przewijających się wstawkach, m.in., że Phantom Liberty to „znakomita historia szpiegowska”, a Redzi wypuszczając dodatek po prostu „dowieźli” świetne dzieło. Ciekawe tylko, czy tego rodzaju akcje faktycznie przekonają tych niezdecydowanych.

Przeczytaj też: Gry podobne do The Forest

Na koniec przypominamy, że dodatek Phantom Liberty do Cyberpunka 2077 zadebiutował 25 września 2023 roku na PC, PS5 i Xbox Series X|S. Posiadacze konsol poprzedniej generacji muszą niestety obejść się smakiem, bo rozszerzenie ominęło akurat te platformy. A Wy zawitaliście już do Dogtown, czy nadal jesteście nieprzekonani? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.