Cyberpunk 2077 zbiera ostatnio „przytłaczająco pozytywne” opinie na Steam! CD Projekt RED dziękuje fanom

Cyberpunk 2077 Steam recenzje

Jakiś czas temu ujawniono, że Cyberpunk 2077 zarobił miliardy złotych. Tymczasem okazuje się, że CD Projekt RED ma kolejny powód do radości. W ostatnim czasie wspomniana produkcja zbiera bowiem fenomenalne recenzje na Steam. Nie umknęło to oczywiście samym deweloperom, którzy postanowili podziękować graczom.

Twórcy Cyberpunka 2077 dziękuje za „przytłaczająco pozytywne” opinie na Steam

W ciągu ostatnich 30 dni Cyberpunk 2077 otrzymał na Steam blisko 7 tysięcy recenzji, z czego aż 95% to opinie pozytywne. Marcin Momot, menedżer ds. społeczności w CD Projekt RED, jest wyraźnie zadowolony ze wspomnianego rezultatu. Przedstawiciel polskiego studia opublikował bowiem wpis na portalu społecznościowym X, w którym podziękował fanom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wpis Momota udostępnił także Paweł Sasko. Główny projektant zadań w Cyberpunk 2077 podziękował graczom za danie deweloperom „drugiej szansy”. Podkreślił również, że „przytłaczająco pozytywne” recenzje gry na Steam wiele dla niego znaczą.

Nie wyobrażacie sobie, ile to dla mnie znaczy. Nigdy nie byłem bliski poddania się i zawsze wierzyłem, że jest to w jakiś sposób możliwe, ale nigdy nie myślałem, że faktycznie to zobaczę. Dziękuję bardzo za danie nam drugiej szansy.

– napisał Sasko.

Na koniec warto przypomnieć, że CD Projekt RED pracuje już nad kontynuacją Cyberpunka 2077. Zgodnie z przekazanymi informacjami Cyberpunk: Orion ma zachować DNA pierwszej części. Na premierę sequela z pewnością przyjdzie nam jednak poczekać jeszcze kilka ładnych lat.

Źródło: X

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.