Cyberpunk 2077 doczeka się wersji GOTY. CD Projekt zapowiada nowe wydanie w „pełnej cenie”

Cyberpunk 2077

Sprzedaż Cyberpunka 2077, która pod koniec września przekroczyła 20 mlilionów egzemplarzy, przyczyniła się do świetnych wyników finansowych firmy CD Projekt w trzecim kwartale bieżącego roku. Tymczasem okazuje się, że wspomniana produkcja – podobnie jak swego czasu Wiedźmin 3: Dziki Gon – doczeka się wersji Game of the Year Edition.

Cyberpunk 2077 po premierze dodatku Widmo Wolności otrzyma wydanie Game of the Year Edition

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności – zwiastun

Plany dotyczące nowego wydania gry Cyberpunk 2077 potwierdził podczas prezentacji w ramach GPW Innovation Day (dzięki StockWatch) Adam Kiciński, czyli prezes CD Projektu. Wersja Game of the Year Edition ma ukazać się po premierze zapowiedzianego we wrześniu dodatku Widmo Wolności. Zestaw będzie zawierać wspomniane rozszerzenie i wszystkie aktualizacje, a całość – jak podkreśla szef polskiej firmy – dostępna będzie w „pełnej cenie”.

To naturalna kolej rzeczy – tak samo było z „Wiedźminem”, który po obu dodatkach został w końcu wydany jako „Game of the Year Edition” i w ten sposób funkcjonuje od tamtego czasu na rynku. W tym przypadku można się spodziewać tego samego. To dość oczywiste.

– powiedział Kiciński.

Zobacz też: Jaki telefon gamingowy wybrać

Na koniec warto przypomnieć, że wspomniany wyżej dodatek Widmo Wolności (z ang. Phantom Liberty) ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Na ten moment dokładna data premiery nie jest jednak znana. Wiadomo natomiast, że DLC ukaże się wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S i będzie jedynym fabularnym rozszerzeniem dla gry Cyberpunk 2077.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z