Premiera Cyberpunk 2077: Widmo Wolności „zbliża się wielkimi krokami”! Ujawnienie jej daty kwestią dni?

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Dziś CD Projekt przedstawił swój najnowszy raport finansowy, z którego dowiedzieliśmy się o świetnych wynikach sprzedażowych serii Wiedźmin. To jednak niejedyna franczyza, nad jaką pracują nasi rodacy. Przy okazji zostaliśmy więc też poinformowani, że już w czerwcu rusza kampania marketingowa dla dodatku Widmo Wolności do Cyberpunka 2077.

CD Projekt zaczyna kampanię marketingową dla Cyberpunk 2077: Widmo Wolności. Summer Game Fest pierwszym przystankiem

Wyniki finansowe CD Projektu za pierwszy kwartał 2023 roku

Jak mówi wiceprezes zarządu grupy CD Projekt, początek 2023 roku minął na przygotowaniach do premiery Widma Wolności. „Redzi” wkrótce rozpoczną kampanię marketingową dodatku do Cyberpunka 2077, którego premiera „zbliża się wielkimi krokami”. Jej pierwszym elementem będzie prezentacja na Summer Game Fest 2023.

Był to czas, w którym największy nacisk jeżeli chodzi o nasze moce produkcyjne oraz przygotowanie kampanii komunikacyjnej położyliśmy na Widmo Wolności, czyli dużym dodatku do Cyberpunka (2077).

Jego premiera zbliża się wielkimi krokami. Już za moment rozpoczniemy kampanię marketingową. Naszym pierwszym przystankiem będzie czerwcowy Summer Game Fest: Play Days w Los Angeles.

Piotr Nielubowicz, wiceprezes zarządu grupy CD Projekt

Nie jest to oczywiście jedyne wydarzenie, na którym zobaczymy Polaków z CD Projektu. Na konkrety dotyczące innych imprez będziemy musieli jednak jeszcze chwilę poczekać.

Co więcej, mijający kwartał jest kolejnym okresem, w którym największy udział w sprzedaży należał właśnie do Cyberpunka 2077. Możemy zatem założyć, że pod tym względem gra osiąga zadowalające dla deweloperów rezultaty.

Zobacz też: Gry z Mario na Nintendo Switch

Kup Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 jest w zasadzie takim tytułem, na którego dalszy rozwój czeka większość z nas. Myślicie więc, że jego pierwszy dodatek doczeka się ujawnienia daty premiery już 8 czerwca, czyli właśnie podczas Summer Game Fest 2023?

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.