Ile osób potrzeba do stworzenia gry? W przypadku kontynuacji Cyberpunka — wiele

Cyberpunk 2077 Orion

Trwa niezły czas dla CD Projekt RED. Ich Cyberpunk 2077 znalazł ogromne zainteresowanie ze strony graczy, a firma pochwaliła się ambitnymi planami na przyszłość. Te budzą ogromne (raczej pozytywne) emocje wśród mediów i społeczności. Ostatnio wiceprezes firmy podał informację, jakoby nad kontynuacją dziejów Night City miało pracować nawet pół tysiąca osób.

Nawet 500 osób stworzy sequel Cyberpunka 2077

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Informację na temat liczby osób zaangażowanych w Cyberpunk Orion podał Piotr Nielubowicz, czyli wiceprezes zarządu ds. finansowych w rozmowie z inwestorami. Okazuje się, że za kontynuację gry ma odpowiadać nawet 500 osób, co jest wynikiem sporym i godnym podziwu. Co ciekawe, bazą projektu jest Ameryka Północna, a konkretniej nowootwarte studio w Bostonie.

Zobacz też: Gry na telefon

Nawet pół tysiąca deweloperów zaangażowanych w projekt oznacza, że gra będzie czymś ogromnym — możliwe, że twórcy unikną powielania błędów Cyberpunka 2077, dostarczając produkt zgodny z zapowiedziami, oczekiwaniami i dodatkowo w bezbłędnej jakości. Fani na to zasługują!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.