Cyberpunk Orion i nowy Wiedźmin będą dogłębnie testowane nie tylko na PC

Cyberpunk 2077

Po zapowiedzi w poprzednim tygodniu pełnoprawnej kontynuacji Cyberpunk 2077 oraz nowego Wiedźmina do sieci przebiły się komentarze graczy, którzy chcieliby, aby CD Projekt dokładniej testował swoje produkcje. Społeczność nie chce powtórki z Cyberpunka 2077 na PS4 i Xbox One, o czym doskonale zdają sobie sprawę sami twórcy, mówiąc o dogłębnym testowaniu nadchodzących gier.

Nowy Cyberpunk i Wiedźmin będą testowane na wielu platformach

CD Projekt – aktualizacja strategii

Przedstawiciel rodzimej firmy CD Projekt w rozmowie z redakcją PlayStationLifeStyle stwierdził, że ekipa podjęła wszelkie kroki, aby każda kolejna gra CDPR była sprawdzana od A do Z. W ramach nowej strategii rozwoju przyszłe tytuły będą dogłębnie testowane nie tylko na PC, jak miało to miejsce do tej pory, ale także na pozostałych platformach.

Przeczytaj też: Co to jest Upscaling?

Taki obrót spraw ma doprowadzić do tego, że twórcy będą mieli „większą kontrolę nad swoją pozycją i zwiększoną pewność na późniejszych etapach prac”. Wydaje się, że polska firma rzeczywiście chce wprowadzić wiele zmian w działaniu swoich studiów deweloperskich, o czym świadczy również przeniesienie w przyszłości zespołu odpowiedzialnego za Cyberpunk Orion do USA.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.