God of War: Ragnarok to jedna z największych gier na PS4 w historii

God of War Ragnarok Svartalfheim

Nadchodząca wielkimi krokami premiera God of War: Ragnarok niedługo stanie się faktem. Niektórzy z branżowych dziennikarzy otrzymali już dostęp do pobrania recenzenckich kopii. Jeżeli ktoś wybiera wersję gry na PS4, to powinien uszykować sporo miejsca.

God of War: Ragnarok na PS4 to gigantyczna gra

Kratos to wielki i umięśniony mocarz — podobnie jak cyfrowa wersja God of War: Ragnarok na PlayStation 4. Okazuje się, że będzie to jeden z największych tytułów wydanych w historii konsoli poprzedniej generacji. W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające plik gry w trakcie pobierania. Premierowa wersja tytułu zajmie niemalże 120 gigabajtów!

Zobacz też: Jaki router do domu

Można śmiało stwierdzić, że mamy do czynienia z czymś ogromnym — nie tylko ze względu na suche liczby, ale też to, że najnowsza odsłona przygód Kratosa zapowiada się jako świetne gamingowe przeżycie. Jest to też dowód na to, że generacja z PlayStation 4 powoli, ale jednak odchodzi na półkę historii. Pamiętajmy, że wersja gry na PS5 będzie zajmować mniej miejsca, a to za sprawą nowoczesnej kompresji danych. Premiera God of War: Ragnarok na konsole Sony już 9 listopada 2022 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.