God of War: Ragnarok to jedna z największych gier na PS4 w historii

God of War Ragnarok Svartalfheim

Nadchodząca wielkimi krokami premiera God of War: Ragnarok niedługo stanie się faktem. Niektórzy z branżowych dziennikarzy otrzymali już dostęp do pobrania recenzenckich kopii. Jeżeli ktoś wybiera wersję gry na PS4, to powinien uszykować sporo miejsca.

God of War: Ragnarok na PS4 to gigantyczna gra

Este é o tamanho oficial de God Of War Ragnarok no PS4.
Não irei soltar spoiler, aguardei tanto esse momento.#GodOfWarRagnarok #GodOfWarRagnarök #GodofWar pic.twitter.com/Kg81M3uudh

— NoeL (@lfnoelb) October 18, 2022

Este é o tamanho oficial de God Of War Ragnarok no PS4.
Não irei soltar spoiler, aguardei tanto esse momento.#GodOfWarRagnarok #GodOfWarRagnarök #GodofWar pic.twitter.com/Kg81M3uudh

— NoeL (@lfnoelb) October 18, 2022

Kratos to wielki i umięśniony mocarz — podobnie jak cyfrowa wersja God of War: Ragnarok na PlayStation 4. Okazuje się, że będzie to jeden z największych tytułów wydanych w historii konsoli poprzedniej generacji. W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające plik gry w trakcie pobierania. Premierowa wersja tytułu zajmie niemalże 120 gigabajtów!

Zobacz też: Jaki router do domu

Można śmiało stwierdzić, że mamy do czynienia z czymś ogromnym — nie tylko ze względu na suche liczby, ale też to, że najnowsza odsłona przygód Kratosa zapowiada się jako świetne gamingowe przeżycie. Jest to też dowód na to, że generacja z PlayStation 4 powoli, ale jednak odchodzi na półkę historii. Pamiętajmy, że wersja gry na PS5 będzie zajmować mniej miejsca, a to za sprawą nowoczesnej kompresji danych. Premiera God of War: Ragnarok na konsole Sony już 9 listopada 2022 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.