Sony potwierdza pierwszą grę na czerwcowym State of Play

Horizon Call of the Mountain

Czerwcowe State of Play będzie miało miejsce już dzisiaj – 2 czerwca o godzinie 24:00 (z czwartku na piątek). Sony zapowiedziało już pewien czas temu, że na konferencji pojawią się zapowiedzi i aktualizacje tytułów od zewnętrznych firm – w tym kilka prezentacji produkcji zmierzających na PSVR 2. Dotychczas firma stroniła od konkretów, ale teraz postanowiła uchylić rąbka tajemnicy.

Pierwsza gra na czerwcowe State of Play ujawniona!

Pierwsza gra, która jest od teraz pewniakiem na czerwcowe State of Play, została zaprezentowana przez wydawcę już pewien czas temu – mowa o Horizon Call of the Mountain. Pozycja ma rozgrywać się w tym samym uniwersum, co przygody rudowłosej wojowniczki o imieniu Aloy, które poznać można poprzez Horizon Zero Dawn i Horizon Forbidden West.

Sprawdź także: Pełna lista gier PS Plus Premium / Extra w Japonii

Call of the Mountant będzie także jednym z 20 startowych gier nowej generacji gogli wirtualnej rzeczywistości od Sony. Pieczę nad projektem sprawuje Firespite, które już wcześniej potwierdziło, że w spin-offie serii nie wcielimy się w Aloy.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja dnia