State of Play 2022 zapowiedziane! Sony skupi się na prezentacji gier na next-genowy sprzęt

State of Play

PSVR 2 otrzyma około 20 gier na start. Będą to tytuły od studiów należących do inicjatywy PlayStation Studios, jak i produkcje tworzone na zlecenie przez zewnętrzne ekipy. Wcześniej ujawniono już Horizon Call of the Mountain od Guerrilla Games, a kolejne gry zmierzające na next-genowe gogle VR od Sony zostaną pokazane już w następnym tygodniu, kiedy to odbędzie się czerwcowa edycja State of Play.

REKLAMA

State of Play w czerwcu 2022 roku zaprezentuje m.in. gry z PSVR 2

State of Play returns next week! Tune in live at 3pm PT on June 2 for reveals, announcements, and more: https://t.co/3lqi9GL9VZ pic.twitter.com/NLLTAgvgLY

— PlayStation (@PlayStation) May 27, 2022

State of Play returns next week! Tune in live at 3pm PT on June 2 for reveals, announcements, and more: https://t.co/3lqi9GL9VZ pic.twitter.com/NLLTAgvgLY

— PlayStation (@PlayStation) May 27, 2022

Najbliższe State of Play rozpocznie się 2 czerwca o 24:00 (teoretycznie 3 czerwca). Wydarzenie będzie miało miejsce o północy, a podczas 30-minutowego eventu Sony zaprezentuje produkcje od zespołów third-party. Bazując na wpisie z Twittera PlayStation, na wydarzeniu mogą pojawić się nowe gry oraz aktualizacje tych już zapowiedzianych. Ważne jest natomiast to, że nie zabraknie także prezentacji pozycji projektowanych z myślą o PSVR 2. Nowa generacja gogli do wirtualnej rzeczywistości od Sony ma pojawić się na rynku w 2023 roku, więc najwyższy czas przedstawić trochę więcej konkretów na jej temat.

Sprawdź także: Prawdopodobna data premiery God of War Ragnarok

Prezentacja japońskiego giganta będzie dostępna do obejrzenia na platformach YouTube oraz Twitch. W międzyczasie warto przypomnieć o nowym PS Plusie, który niedawno zadebiutował w Azji. Odświeżona usługa Sony została już zaprezentowana przez pierwszych graczy, a jeśli jeszcze nie widzieliście stosownych materiałów, zachęcamy do kliknięcia w podlinkowaną treść.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!