Dark and Darker powróciło na Steam! Gra w trybie Free-to-play trafiła do sklepu Valve po głośnej aferze

Dark and Darker

Dark and Darker to produkcja niezależnego studia Ironmace, która jakiś czas temu zyskała sporą popularność na platformie Steam. Niestety, tytuł zniknął ze sklepu Valve po tym, jak jego twórcy zostali oskarżeni przez innego dewelopera o kradzież. Wygląda jednak na to, że sprawa została rozwiązana.

Powrót Dark and Darker na Steam ogłoszony na Summer Game Fest 2024

Zwiastun Dark and Darker na Summer Game Fest 2024

Dark and Darker, czyli RPG, które jakiś czas temu podbiło serca graczy, powróciło na platformę Steam po głośnej aferze, w której koreańskie studio Nexon oskarżyło twórców gry o kradzież. Sprawa najwyraźniej spotkała się ze szczęśliwym zakończeniem, bowiem gra jest już dostepna na platformie Valve.

To nie koniec dobrych informacji na temat Dark and Darker. Tytuł bowiem oficjalnie przeszedł na model free-to-play, co oznacza, że każdy chętny może go wypróbować. Warto także zaznaczyć, że poza Steamem, gra wciąż jest dostępna w Epic Games Store.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Summer Game Fest 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.