Darmowe dema w PS Store na The Game Awards 2022! Sony pozwoli wypróbować kilka nadchodzących produkcji

the game awards 2022 demo festival

Nadchodzące The Game Awards 2022 szykuje się naprawdę gorąco, a otoczka wokół wydarzenia tylko podkreśla jego wagę. Sony już wcześniej zapowiedziało z tej okazji weekend z darmowymi trybami online, a w PS Store możemy znaleźć wersje demonstracyjne, które będziemy mogli ograć już za kilka godzin. 

Wersje demonstracyjne You Suck at Parking i Bramble: The Mountain King za darmo w PS Store z okazji The Game Awards 2022 – w zakładce prawdopodobnie pojawią się dema kolejnych produkcji

W PS Store możemy znaleźć zakładkę, w której znajdują się wersje demonstracyjne dostępne z okazji The Game Awards 2022. W chwili pisania tego tekstu Sony zamieściło tam dema dwóch produkcji: ciekawej wyścigówki You Suck at Parking oraz nadchodzącego Bramble: The Mountain King, będącego przygodową grą akcji, osadzoną w klimacie mitologii nordyckiej. 

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oba dema będą dostępne od 8 grudnia 2022 roku na PS5, więc będziemy mogli je prawdopodobnie ściągnąć podczas samego TGA 2022. Sony nie zamieściło natomiast informacji o terminie wycofania wersji demonstracyjnych, więc tutaj musimy czekać na oficjalne potwierdzenie. Wiele źródeł zakłada 12 grudnia, gdyż wtedy kończą się promocje dostępne w sklepie PlayStation.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 5000 zł

Wiemy, że do zestawienia powinno dołączyć także demo Forspoken, więc możemy spodziewać się rozszerzenia zakładki o kolejne tytuły podczas ceremonii The Game Awards 2022. Sama gala odbędzie się w nocy z 8 na 9 grudnia 2022 o godzinie 01:30 i ma trwać nieco krócej niż rok temu z uwagi na prośby fanów.

O autorze
Szymon Greloch
Autor

Nerd pełną gębą. Uwielbia strategie i gry sieciowe, w szczególności MOBA. Od małego przykuty do komputera, spędził przy pierwszym Down of War i Gothicach większość młodości. Do dzisiaj czeka na dobrą grę o Custodes z Warhammera 40k. Wcześniej mocno związany z HotSem, dzisiaj delektuje się pełnią gamingu. W wolnych chwilach pomaga przy organizacji wydarzeń masowych związanych z fantastyką.

Liczba wpisów: 112 (w redakcji od 25.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.