Forspoken zachwyci fanów parkouru? Nowy zwiastun prezentuje magiczne zdolności głównej bohaterki

Forspoken

Forspoken miało zadebiutować na rynku w tym miesiącu, ale już w lipcu deweloperzy z Luminous Productions poinformowali, że na premierę gry będzie trzeba poczekać do przyszłego roku. Tymczasem twórcy postanowili przypomnieć graczom o wspomnianej produkcji i opublikowali nowy gameplay trailer, który skupia się na sposobie poruszania się głównej bohaterki i jej nadprzyrodzonych zdolnościach.

REKLAMA

Nowy zwiastun Forspoken skupia się na przemierzaniu świata przy pomocy magicznego parkouru

Forspoken – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Powyższy zwiastun został w całości poświęcony systemowi parkouru, przy którego pomocy Frey – protagonistka nadchodzącej produkcji Luminous Productions – będzie przemierzać otwarty świat gry. Deweloperzy zapewniają, że magiczne umiejętności głównej bohaterki pomogą jej „płynnie” i „swobodnie” przemierzać fantastyczną krainę o nazwie Athia. W materiale nie brakuje oczywiście również fragmentów rozgrywki, dzięki którym zainteresowani mogą po raz kolejny sprawdzić, jak Forspoken prezentuje się w akcji.

Zobacz też: Najlepsze gry na Xbox 360 dla dzieci

Forspoken powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz PlayStation 5. Premiera gry zaplanowana jest natomiast na 24 stycznia 2023 roku. Jakiś czas temu deweloperzy podzielili się również szczegółami na temat długości głównego wątku fabularnego, a podczas targów Tokyo Games Show zaprezentowano kilka fragmentów rozgrywki ze wspomnianej produkcji.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!