Nadchodzi darmowy weekend w PlayStation Store! Do gry online nie będzie wymagany PS Plus

PlayStation Store

Na konsolach PlayStation do grania online w większości przypadków wymagane jest posiadanie subskrypcji. Aby cieszyć się Call of Duty: Modern Warfare 2 albo Fifą 23 w towarzystwie swoich znajomych, trzeba wykupić abonament PlayStation Plus. Sytuacja ta zmieni się na parę dni już w ten weekend.

Darmowy weekend w PlayStation Store

PlayStation ogłosiło właśnie kolejny Free Online Multiplayer Weekend. Od 10 do 11 grudnia gry multiplayer na PS4 i PS5 nie będą wymagały posiadania subskrypcji PlayStation Plus.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dla wielu graczy będzie to doskonały moment, żeby zrobić sobie przerwę od single playerów i przejrzeć bibliotekę gier online na swojej konsoli. Produkcje pokroju Modern Warfare 2, Fify czy nawet czekającego właśnie na aktualizację GTA słyną ze swoich trybów multiplayer.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Nintendo Switch

Darmowy weekend będzie dobrym sposobem na przetestowanie najważniejszej funkcji PlayStation Plusa. Kilka dni na serwerach Call of Duty czy Overwatcha może zachęcić wielu użytkowników do wykupienia usługi Sony na dłuższy czas.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.