Darmowe Tom Clancy’s The Division Heartland przedstawione. Trafimy do nowego miasteczka

Tom Clancy's The Division Heartland

Tom Clancy’s The Division Heartland wyciekło kilka dni temu, dzięki czemu już wcześniej wiedzieliśmy, czego możemy spodziewać się po tym tytule. Deweloperzy – z ekipy Red Storm – przedstawili natomiast głębiej produkcję w trakcie dzisiejszego, wrześniowego Ubisoft Forward.

REKLAMA

Tom Clancy’s The Division Heartland niebawem z zamkniętymi testami

Tom Clancy’s The Division Heartland – trailer

Wiemy więc już, że trafimy do małego miasteczka, Silver Creek, w sercu Ameryki. To tutaj rozegra się akcja The Division Heartland. Produkcja wprowadzi nowe wątki i postacie fabularne do uniwersum The Division, ale na razie deweloperzy nie byli gotowi ujawnić więcej informacji na temat gry.

Przeczytaj też: Dysk SSD do laptopa

Premiera Tom Clancy’s The Division Heartland nie została przedstawiona, lecz od dzisiaj można zapisywać się na zamknięte testy gry poprzez oficjalną stronę gry.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać