Darmowy dodatek do The Sims 4 w prezencie od EA! Gracze poczują romantyczny nastrój

the sims 4 romantyczny ogród

Święta już za rogiem. Końcówka roku to czas nie tylko podsumowań, ale także różnego rodzaju wyprzedaży, promocji, a nawet niespodzianek od twórców gier. Jednym z oferowanych prezentów z pewnością zainteresują się fani najpopularniejszego symulatora życia – EA ma bowiem dla graczy darmowy dodatek do The Sims 4.

The Sims 4 Romantyczny Ogród Akcesoria do odebrania za darmo na PC i konsolach

Okazuje się, że świąteczna atmosfera udzieliła się twórcom najpopularniejszego symulatora życia na rynku. Gracze mają już bowiem możliwość odebrania za darmo dodatku do The Sims 4. DLC Romantyczny Ogród Akcesoria jest dostępne bezpłatnie na wszystkich platformach do 9 stycznia 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dodatek umożliwia stworzenie ogrodu w wiktoriańskim stylu. Gracze mają do wyboru nie tylko wiele kwiatów, rzeźb i łuków, ale także studnię życzeń czy fontannę. Ponadto w garderobie Simów można odnaleźć nowe wzory i fryzury.

Zobacz też: Smartfon do 3000 zł

Trzeba przyznać, że to miły gest ze strony EA. Warto również przypomnieć, że ostatnio The Sims 4 doczekało się DLC o nazwie „Do wynajęcia”. Rozszerzenie pozwala graczom wcielić się w rolę zarządcy nieruchomości. Premiera dodatku miała miejsce 7 grudnia 2023 roku.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.