Data premiery Beacon Pines ujawniona. Gra trafi do Game Passa już pierwszego dnia

Beacon Pines

Subskrybenci Game Passa mają dzisiaj naprawdę dobrą passę. Dopiero co dowiedzieliśmy się o pięciu kultowych grach Bethesdy debiutujących w abonamencie, natomiast teraz poznaliśmy datę premiery Beacon Pines. To ciekawie zapowiadająca się produkcja, która trafi do Xbox Game Pass w dniu swojego debiutu.

REKLAMA

Data premiery Beacon Pines w Xbox Game Pass

Zwiastun Beacon Pines

Beacon Pines to gra przygodowa z elementami metroidvanii. Podczas zabawy wcielimy się w młodego chłopaka imieniem Luka, a akcja opowieści zabierze nas do tytułowego miasteczka, gdzie zaczynają się dziać naprawdę dziwne rzeczy. Naszym zadaniem będzie nic innego jak poznanie skrywanych przez Beacon Pines sekretów.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox 360

Data premiery Beacon Pines została ustalona na 22 września 2022 roku i jak już wspomnieliśmy, tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!