Farworld Pioneers zmierza do Xbox Game Pass. To klimatyczna gra Sci-Fi z otwartym światem

Farworld Pioneers

Dziś rano doszły nas słuchy, że Microsoft wziął się za tańszy Xbox Game Pass z Turcji, uniemożliwiając kumulowanie abonamentu na lata. Natomiast teraz dla odmiany mamy dobre wieści, ponieważ dowiedzieliśmy się, iż wkrótce w subskrypcji Amerykanów zadebiutuje kolejna ciekawie zapowiadająca się gra. Mowa o Farworld Pioneers.

Farworld Pioneers z premierą w Xbox Game Pass – znamy datę dodania gry do usługi

Zwiastun Farworld Pioneers

Farworld Pioneers to gra z otwartym światem pełna elementów Sci-Fi. W tej pixelartowej produkcji mamy pełną dowolność, jeśli chodzi o rozgrywkę, lecz jej motywem przewodnim jest budowanie i zarządzanie koloniami na obcych planetach. Podczas zabawy będziemy więc wznosić rozmaite budowle, pozyskiwać surowce, uprawiać role czy walczyć z wszelkiej maści przeciwnikami.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Wiedźmina

Data premiery Farworld Pioneers została ustalona na 30 maja 2023 roku. Tego samego dnia produkcja trafi też do biblioteki Xbox Game Pass, w ramach której uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S i być może w chmurze. Zapowiada się bardzo fajnie!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.