Data premiery Stray wyciekła w bazie danych PlayStation

Stray Kot

Stray to jedna z najciekawszych gier indie, jakie powstają na komputery osobiste i sprzęty PlayStation. Sony zapewniło sobie konsolową, czasową ekskluzywność na tytuł od studia Blue Twelve, co oznacza, iż trafi on najpierw na PS4, PS5 i PC, a dopiero potem na Xboxy. Dzięki najnowszemu przeciekowi możemy szykować się na rychłą premierę nietuzinkowej gry.

Potencjalna data premiery Stray pozytywnie zaskakuje

Jak podaje niezawodne PlayStation Game Size specjalizujące się w wykopywaniu ciekawych rzeczy z bazy danych PlayStation, Stray miałby pojawić się na rynku 19 lipca 2022 roku. Informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona i autor wpisu podkreśla, że może to być równie dobrze tzw. placeholder. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że najczęściej zastępcza data premiery dla wszelkiej maści produktów jest ustalana na ostatni dzień danego miesiąca, więc szansa na to, że Stray rzeczywiście ujrzy światło dzienne 19 lipca, jest dość wysoka.

Sprawdź także: Wiedźmin 4 rozpocznie nową sagę

Potencjalna, wyżej przedstawiona data premiery Stray nabiera większego sensu wtedy, jeśli przyjrzymy się ostatnim działaniom wydawcy. Annapurna Interactive zapewniał niedawno, że gra powstaje zgodnie z planem. Ponadto zawartość Stray została na początku kwietnia 2022 roku sklasyfikowana przez koreańską agencję ratingową, więc wszystkie znaki na niebie wskazują, że fani futrzaków wcielą się w kota porzuconego przez właścicieli za niespełna dwa miesiące.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.