Data premiery Stray wyciekła w bazie danych PlayStation

Stray Kot

Stray to jedna z najciekawszych gier indie, jakie powstają na komputery osobiste i sprzęty PlayStation. Sony zapewniło sobie konsolową, czasową ekskluzywność na tytuł od studia Blue Twelve, co oznacza, iż trafi on najpierw na PS4, PS5 i PC, a dopiero potem na Xboxy. Dzięki najnowszemu przeciekowi możemy szykować się na rychłą premierę nietuzinkowej gry.

REKLAMA

Potencjalna data premiery Stray pozytywnie zaskakuje

? According To Playstation Database , Stray Coming July 19th 2022 , 8 AM PT

? Maybe it's Just Place-Holder !

? #Stray pic.twitter.com/5NNQW6dAkf

— PlayStation Game Size (@PlaystationSize) May 26, 2022

? According To Playstation Database , Stray Coming July 19th 2022 , 8 AM PT

? Maybe it's Just Place-Holder !

? #Stray pic.twitter.com/5NNQW6dAkf

— PlayStation Game Size (@PlaystationSize) May 26, 2022

Jak podaje niezawodne PlayStation Game Size specjalizujące się w wykopywaniu ciekawych rzeczy z bazy danych PlayStation, Stray miałby pojawić się na rynku 19 lipca 2022 roku. Informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona i autor wpisu podkreśla, że może to być równie dobrze tzw. placeholder. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że najczęściej zastępcza data premiery dla wszelkiej maści produktów jest ustalana na ostatni dzień danego miesiąca, więc szansa na to, że Stray rzeczywiście ujrzy światło dzienne 19 lipca, jest dość wysoka.

Sprawdź także: Wiedźmin 4 rozpocznie nową sagę

Potencjalna, wyżej przedstawiona data premiery Stray nabiera większego sensu wtedy, jeśli przyjrzymy się ostatnim działaniom wydawcy. Annapurna Interactive zapewniał niedawno, że gra powstaje zgodnie z planem. Ponadto zawartość Stray została na początku kwietnia 2022 roku sklasyfikowana przez koreańską agencję ratingową, więc wszystkie znaki na niebie wskazują, że fani futrzaków wcielą się w kota porzuconego przez właścicieli za niespełna dwa miesiące.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!