XDefiant otrzymało datę premiery! Strzelanka od Ubisoftu zadebiutuje już niebawem

Xdefiant

XDefiant to strzelanka od Ubisoftu, która pierwszy raz została zapowiedziana już w 2021 roku. Od tamtej pory gra przeszła szereg zamkniętych oraz publicznych testów, jednakże twórcy cały czas zwlekali z oficjalną premierą. Ten stan rzeczy właśnie się zmienił, bowiem deweloperzy ogłosili konkretny termin debiutu swojego dzieła.

Premiera XDefiant jest tuż za rogiem

XDefiant zadebiutuje dokładnie 21 maja 2024 roku na PS5, Xboxach Series X|S i komputerach PC. Pozycja będzie dostępna za darmo, jednakże jak to bywa w tego typu produkcjach, zapewne będzie wypchana po brzegi mikrotransakcjami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W sieci nie brakuje obaw, jakoby XDefiant miało poświęcić losy Skull and Bones, które to nie odniosło oczekiwanego sukcesu. Gra bowiem była wielokrotnie opóźniana, głównie przez mnożące się problemy w procesie produkcji, przeważnie na linii zarządu i deweloperów.

Koniec końców jednak XDefiant trafi do graczy już wkrótce, więc będzie to doskonała okazja, aby wypróbować nadchodzące dzieło Ubisoftu. Szczególnie, że tytuł będzie dostępny za darmo.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.