Twórca God of War krytykuje Phila Spencera. „Jesteś do bani”

Phil Spencer

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że premiera Starfield i Redfall została przełożona na późniejszy termin. Decyzja Bethesdy i Arkane Studios nie spodobała się graczom, w tym twórcy God of War, Davidowi Jaffe. Mężczyzna ostro skrytykował Phila Spencera i publicznie przyznał, że szef Xboxa „jest do bani”.

REKLAMA

David Jaffe krytykuje Phila Spencera

David Jaffe
David Jaffe

David Jaffe odpowiada za pierwsze odsłony serii God of War. Od jakiegoś czasu mężczyzna prowadzi swój podcast, a w najnowszym odcinku odniósł się do sytuacji ze Starfieldem i Redfall. Wczoraj Phil Spencer poparł decyzję Bethesdy i Arkane, zapewniając graczy, że Microsoft stawia na jakość i oczekuje dopracowanych gier.

David Jaffe z kolei skomentował wypowiedź Spencera, wspominając, że szef Xboxa „jest do bani” i zalecając mu „udanie się na terapię”. Twórca God of War uważa, że Phil nie radzi sobie z zarządzaniem, ale w dalszym ciągu ma go za wizjonera i podziwia jego wizję na Game Passa. Według zaleceń Jaffe’a Spencer powinien zatrudnić kogoś do zarządzania projektami, a samemu skupić się na tym, co potrafi najlepiej.

Przeczyta też: Wyciekły grafiki z (prawdopodobnie) nowej odsłony Silent Hill

Krytyka Spencera przez Davida Jaffe jest nieco w złym smaku. Mimo że w istocie mężczyzna zapewne nie chciał urazić szefa Xboxa, to dobrane przez niego słowa nie należą do najlepszych. Na moment publikacji niniejszego newsa Phil Spencer nie zareagował na zaczepkę.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!