Znamy datę Days of Play 2022. Sony rozsyła zaproszenia na letnie wydarzenie

Days of Play

Days of Play 2022 nadchodzi, a to oznacza m.in. nowe wyprzedaże w PlayStation Store oraz sklepach stacjonarnych. Posiadacze konsol Sony mogą już szykować portfele, bo data tegorocznego wydarzenia została ujawniona. Sony zaczęło już wysyłać maile z zaproszeniami.

REKLAMA

Data Days of Play 2022 została podana

PlayStation Days of Play begins May 25th pic.twitter.com/haKu3MaUnf

— Wario64 (@Wario64) May 22, 2022

PlayStation Days of Play begins May 25th pic.twitter.com/haKu3MaUnf

— Wario64 (@Wario64) May 22, 2022

Days of Play 2022 rozpocznie się 25 maja i potrwa do 8 czerwca. Sony rozsyła już maile do wybranych użytkowników, informując ich o tegorocznym letnim wydarzeniu dla fanów PlayStation. Czego się spodziewać po DoP? Przede wszystkim ogromnej wyprzedaży w PlayStation Store, promocji na gry i akcesoria w sklepach stacjonarnych oraz oczywiście zniżek na PS Plus. Ciekawe jednak, jak w tym roku Sony podejdzie do kwestii przecen swojego abonamentu, bo jak wiadomo, nowe PS Plus zadebiutuje w Polsce już 22 czerwca.

Przeczytaj też: Zestawy z PlayStation 5 dostępne od 2799 zł w polskich sklepach

W ramach Days of Play 2022 Sony prawdopodobnie przygotuje też dla graczy rożnorodne wyzwania społecznościowe — nagrodami zapewne będą awatary i motywy. Na ten moment to wszystko, co wiemy o tegorocznym święcie graczy PlayStation. Kiedy pojawi się więcej informacji, na pewno o nich napiszemy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!