Poznaliśmy czas trwania gry Dead Island 2. Zadania poboczne mają znacząco wydłużyć rozgrywkę

Dead Island 2

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Dead Island 2 będzie rajem dla fanów zbierania trofeów. Gracze odliczają czas, ponieważ do premiery pozostało raptem 9 dni. Natomiast dzisiaj Dan Ewans-Lawes podzielił się informacją ile będzie trwała kampania w Dead Island 2.

Dead Island 2 – czas gry ujawniony

Gameplay z gry Dead Island 2

Na początku kwietnia wybrani dziennikarze (w tym my) otrzymali dostęp do testowania najnowszego działa Deep Silver Dambuster Studios. Na pierwsze recenzje zgodnie z narzuconym embargiem musimy poczekać do 18 kwietnia. Tymczasem Dan Ewans-Lawes, czyli dyrektor techniczny Deep Silver Dambuster Studios, poinformował, że fabuła Dead Island 2 zapewni około 20 godzin rozgrywki. Mężczyzna zaznaczył przede wszystkim, że czas ten będzie dotyczył osób, które nie skupiają się na wykonywaniu wszelkich zadań pobocznych.

Według zapewnień Dana Ewansa-Lawesa najlepszą zabawę mają zapewniać poboczne zadania oraz osiągnięcia związane z eksploracją. Dyrektor techniczny podkreśla, że ulepszenia broni czy przedmioty kolekcjonerskie zdecydowanie uprzyjemnią rozgrywkę, ponieważ zabijanie zombie będzie możliwe na różne, ciekawe sposoby. Dlatego nie warto spieszyć się z głównym wątkiem fabularnym, a swobodnie poznawać postapokaliptyczne Los Angeles.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do pracy

Premiera Dead Island 2 odbędzie się 21 kwietnia 2023 roku. Gra zmierza na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxa One, Xboxy Series X|S oraz komputery osobiste.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.