Dead Island 2 z czterema nowymi zwiastunami. Deep Silver przedstawia głównych bohaterów

dead island 2

Dobra wiadomość dla fanów Dead Island 2. Premiera długo wyczekiwanego sequela zbliża się wielkimi krokami i z tej okazji twórcy postanowili zdradzić graczom więcej szczegółów. Zadebiutowały cztery krótkie zwiastuny.

Nowe zwiastuny Dead Island 2

Zwiastun Dead Island 2

Na kanale YouTube IGN dostępne są cztery, krótkie materiały z serii „Meet the Slayers”. Oprócz powyższego materiału przedstawiającego Ryana, możemy bliżej zapoznać się z Jacobem, Dani oraz Amy.

Każdy materiał podąża tym samym schematem i ma na celu zaprezentować głównych bohaterów Dead Island 2. Twórcy nie wdają się w zbyt wiele szczegółów, ale pokazują kluczowe, prawdopodobnie ekskluzywne dla konkretnej postaci umiejętności.

Przeczytaj też: Jaki VPN wybrać

Dead Island 2 zapowiada się na gratkę dla fanów kooperacyjnych gier. Ostatni, obszerny pokaz zawierał liczne fragmenty rozgrywki, które tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że sequel nie zbacza ze ścieżki wyznaczonej przez pierwszą część. Oby gra Deep Silver nie zaliczyła już żadnych opóźnień.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!