Nowy fragment rozgrywki Dead Island 2. Deep Silver zapowiada krwawy sequel

dead island 2

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zadebiutował nowy gameplay Dead Island 2. Deep Silver zabrał graczy do szalonego, krwawego świata HELL-A, przypominając tym samym o zbliżającej się wielkimi krokami premierze.

Nowy gameplay Dead Island 2

Fragment rozgrywki Dead Island 2

Powyższy gameplay trailer jasno daje do zrozumienia, na czym będzie skupiać się Dead Island 2. Zamiast opowiadać o fabule czy rozmiarze przedstawionego świata, twórcy pokazują, jak wiele przedmiotów może posłużyć nam w walce z zombie.

Między oczy umarlaka można w rezultacie wpakować siekierę, katanę, miecz albo kulkę z pistoletu lub karabinu maszynowego. Gdyby tego było mało, wszystkiego będzie można doświadczyć w towarzystwie swoich znajomych, co zawsze czyni rozgrywkę jeszcze przyjemniejszą.

Przeczytaj też: Telefon gamingowy – najlepsze modele

Po ostatnim opóźnieniu nowa data premiery Dead Island 2 to 28 kwietnia 2023 roku. Gra zadebiutuje na PS4, PS5, Xbox One, XSX|S oraz PC. Do tego czasu zobaczymy prawdopodobnie jeszcze kilka widowiskowych zwiastunów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!