Dead Island 2 ominie Steama. Ruszyły zamówienia przedpremierowe na Epic Games Store

Dead Island 2

Na wczorajszym Gamescom Opening Night Live zaprezentowano nowe materiały oraz ujawniono datę premiery Dead Island 2. Po zakończonym pokazie część użytkowników komputerów osobistych z pewnością próbowała wyszukać produkcję na Steam. Okazuje się jednak, że wspomniany tytuł – przynajmniej początkowo – ominie platformę Valve.

REKLAMA

Dead Island 2 na PC tytułem ekskluzywnym Epic Games Store

Dead Island 2 – zawartość edycji specjalnych w Epic Games Store

Możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego na Dead Island 2 w wersji PC dostępna jest obecnie wyłącznie na Epic Games Store. Wspomnianą ekskluzywność potwierdza także wczorajszy zwiastun gry, w którym wśród wymienionych platform zabrakło miejsca dla loga Steam.

Użytkownicy komputerów, którzy są zainteresowani Dead Island 2, osobistych mogą zdecydować się na zakup jednej z trzech wersji, których ceny prezentują się następująco:

Zobacz też: Głośnik przenośny – najlepsze modele

Dead Island 2 zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S dokładnie 3 lutego 2023 roku. Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej, czy zamierzacie sprawdzić tę produkcję.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!