Dead Island 2 na niesamowicie kreatywnym trailerze i obszernym gameplayu! Gra jest pełna brutalności

Dead Island

Dead Island 2 znajdowało się przez dłuższy czas w piekle deweloperskim, ale już przecieki z ostatniego tygodnia, ujawniające screeny czy datę premiery gry, pokazały, że Deep Silver udało się wyeliminować problemy, a wydawca pojawił się teraz z oficjalnymi ogłoszeniami na Gamescomie 2022.

REKLAMA

Dead Island 2 na trailerze i gameplayu zapowiada świetną przygodę

Dead Island 2 – trailer

W trakcie wydarzenia mogliśmy spojrzeć na jednego z głównych bohaterów, którego ostatnia impreza była dość brutalna. Jego cały dom jest zalany krwią, a wszystko to przez rozprawienie się z dziesiątkami zombie. Podobnie zresztą wyglądają ulice – wygląda na to, że Dead Island 2 będzie przepełnione przemocą, a „flaki” będą wypadały z zarażonych jak szalone.

Dead Island 2 – gameplay

Twórcy byli gotowi ujawnić również pierwszy gameplay z Dead Island 2. Potwierdził on tylko to, o czym wspomnieliśmy w powyższym akapicie – nie zabraknie sieczki na ogromną skalę, bo krew będzie lała się strumieniami w każdej alejce miasta. Jednakże ilość pokazanych postaci w trakcie rzeczonego zapisu z rozgrywki wskazuje, że w produkcji Deep Silver znajdziemy ciekawy wątek fabularny.

Zobacz też: Mody do Farming Simulator 22

Premiera Dead Island 2 – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – odbędzie się 3 lutego 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!