W Dead Island 2 pojawi się nowy tryb z hordami zombie? Znany insider zdradza szczegóły

Dead Island 2

Wiemy już, że Dead Island 2 otrzyma dwa duże rozszerzenia fabularne oraz szereg mniejszych DLC. Pierwszym dodatkiem ma być Haus, którego premiera zaplanowana jest na ostatni kwartał 2023 roku. Drugi, o tytule Sola, ma pojawić się nieco później. Jak się okazuje, to nie koniec ciekawych doniesień na temat gry. Z informacji ujawnionych przez znanego insidera Toma Hendersona wynika, że do Dead Island 2 może zawitać całkiem nowy tryb.

Dead Island 2 – nowy tryb Neighborhood Watch

Dead Island 2 – zwiastun premierowy

Zgodnie z doniesieniami Toma Hendersona, znanego w branży gier insidera, do Dead Island 2 wkrótce może zawitać całkiem nowy tryb rozgrywki, który nastawiony będzie na survival. Jak wynika z jego raportu, Neighborhood Watch pozwoli na zmierzenie się z całymi hordami zombie, jednak najpierw trzeba będzie do tego odpowiednio przygotować.

Założenie tego trybu jest proste: w ciągu pięciu dni w grze musisz przygotować swoją obronę, zastawiając pułapki, znajdując i zdobywając broń, zbierając zapasy i nie tylko. Aby zdobyć te przedmioty, każdego dnia gracze otrzymują serię różnych zadań do wyboru, których poziom trudności waha się od 1 do 5 gwiazdek.

Tom Henderson

W miarę upływu czasu wyzwania będą coraz trudniejsze, a hordy zombie bardziej zajadłe. Źródła Toma Hendersona podały też, że tryb Neighborhood Watch będzie wymagający, dlatego też konieczne będzie dobranie doświadczonych kompanów, by stworzyć 3-osobowy zespół.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 10000 zł

Warto pamiętać, że na razie informacja ta nie jest jeszcze potwierdzona i należy poczekać na oficjalny komunikat twórców. Na koniec przypominamy, że Dead Island 2 jest dostępne na PC oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji od 21 kwietnia 2023. Gra została oceniona bardzo pozytywnie, a do tego twórcy mogą pochwalić się milionem sprzedanych kopii gry już trzy dni po premierze.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.