Dead Island 2 to prawdziwy hit sprzedażowy! Do przebicia magicznej granicy wystarczyły trzy dni

Dead Island 2

Po niemal 10 latach Dead Island 2 nareszcie pojawiło się na rynku. Generalnie niemal wszystkie redakcje oceniają grę pozytywnie, podobnie zresztą jak gracze. Jak się dziś okazało, dobry odbiór tytułu przełożył się też na jego bardzo pozytywne wyniki sprzedażowe.

Dead Island 2 z milionem sprzedanych kopii trzy dni po premierze

Zwiastun Dead Island 2

Oficjalne wyniki sprzedażowe Dead Island 2 zostały przedstawione przez dewelopera gry Dambuster Studios oraz wydawcę Deep Silver. Trzeba przyznać, że milion sprzedanych kopii na całym świecie w trzy dni po premierze to niezwykle pozytywny wynik.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Sukces Dead Island 2 daje nadzieję na powstanie większej rywalizacji pomiędzy serią a naszym rodzimym Dying Light, co z pewnością byłoby korzystne dla graczy. Twórcy DI2 nadal muszą jednak sporo nadrobić, bo ogółem cała franczyza Techlandu rozeszła się łącznie w 25 milionach kopii, z czego Dying Light 2 odpowiada za 5 milionów sprzedanych jednostek.

Zobacz też: Najlepsze gry turowe

Dead Island 2 zadebiutowało 21 kwietnia 2023 roku na PC, PS4, Xboxa One, PS5 i Xboxy Series X|S. Naszą recenzję gry można znaleźć w tym miejscu.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.