Dead Space 2 za darmo przy zakupie Dead Space Remake! Electronic Arts kusi fanów interesującą ofertą

Dead Space 2

Koniec stycznia dla wielu fanów horrorów stał będzie pod znakiem premiery Dead Space Remake, czyli odświeżonej wersji kultowej produkcji z 2008 roku. Debiut tej gry jest absolutnie niezagrożony, bo już w połowie grudnia osiągnęła ona złoty status produkcji, co de facto oznacza koniec procesu tworzenia. Teraz zaś Electronic Arts przypomina o bonusie dla osób, które zdecydują się kupić tę pozycję w przedsprzedaży.

Dead Space 2 do odebrania za darmo przy zakupie preordera Dead Space Remake poprzez Steam

Dead Space 2 Isaac Clarke
Dead Space 2, Isaac Clarke

Electronic Arts już w zeszłym miesiącu kusiło graczy specjalną ofertą, w ramach której, każdy, kto zakupi Dead Space Remake 2 w preorderze poprzez sklep Steam, otrzyma Dead Space 2 całkowicie za darmo.

Oczywiście, jeśli ktoś zdecydował się na zakup przedpremierowego wydania jeszcze przed ogłoszeniem tej promocji, to również otrzyma swój egzemplarz Dead Space 2.

W tym miejscu warto przypomnieć, że wersja Dead Space Remake dostępna na platformie Steam nie będzie wymagać instalowania, ani uruchamiania klienta Origin podczas gry, co jest dla wielu osób sporym ułatwieniem.

Przeczytaj też: Kody do The Forest

Taka propozycja może ucieszyć wiele osób, zwłaszcza tych, które po ograniu odświeżonego klasyka z 2008 roku będą chciały kontynuować historię Isaaca Clarke’a. Na koniec przypominamy, że Dead Space Remake zadebiutuje już 27 stycznia 2023 roku na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Posiadaczom pecetów, którzy nadal zastanawiają się nad zakupem, radzimy jeszcze rzucić okiem na wymagania sprzętowe tej produkcji.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!