Dead Space Remake powstał w 2,5 roku. Motive opowiada o produkcji swojej nowej gry

Dead Space Remake

Dead Space Remake niemalże jednogłośnie uznano za sukces. Gra zebrała bardzo dobre recenzje, cieszyła się dużą popularnością na Steamie, a fani serii mają wciąż wiele pytań. Na część z nich twórcy odpowiedzieli ostatnio na Reddicie.

Za kulisami Dead Space Remake

Zwiastun Dead Space Remake

Motive od samego początku prowadziło bardzo otwartą komunikację na temat Dead Space Remake. Kanał YouTube gry konsekwentnie wypełniano szczegółowymi materiałami na temat różnych mechanik, opowiadając fanom, co dokładnie zmieni się w nowej wersji popularnego horroru.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nic więc dziwnego, że niedawno Motive zdecydowało się na udział w AMA na Reddicie. Użytkownicy zadawali pytania, na które odpowiadało aż siedmiu różnych deweloperów. Wśród informacji przekazywanych przez twórców znalazł się czas, jaki zajęło Motive stworzenie Dead Space Remake. Okazało się, że prace nad projektem ruszyły we wrześniu 2020 roku.

Przeczytaj też: Klawiatura mechaniczna do 100 zł – najlepsze modele

Cały wątek na Reddicie jest pełny ciekawych pytań od graczy i odpowiedzi deweloperów. Powinni zajrzeć tam wszyscy fani Dead Space, których interesują kulisy powstawania remake’a lub przyszłość Motive.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.