Dead Space Remake wśród najchętniej kupowanych gier Steama. Gra podbija ranking u boku Hogwarts Legacy

Dead Space Remake

Jeszcze kilka tygodni temu w rankingu sprzedaży Steama królowało Call of Duty. Po długim okresie dominacji przyszło Hogwarts Legacy, które dalej cieszy się ogromną popularnością. Teraz gra Avalanche doczekała się jednak solidnej konkurencji w postaci Dead Space Remake.

REKLAMA

Bardzo dobra sprzedaż Dead Space Remake

Zwiastun Dead Space Remake

Hogwarts Legacy w rankingu sprzedaży z zeszłego tygodnia dalej znajduje się najwyżej ze wszystkich gier. Zaraz za nim jest jednak Dead Space. Co ciekawe, popularny horror zajął aż cztery pozycje tego rankingu. Popularnością cieszy się nie tylko Remake, ale również oryginalna wersja gry.

Pełny ranking 10 najchętniej kupowanych w zeszłym tygodniu produkcji wygląda następująco:

  1. Steam Deck
  2. Hogwarts Legacy
  3. Dead Space Remake
  4. Dead Space
  5. Red Dead Redemption 2
  6. Dead Space Deluxe
  7. Dead Space Remake
  8. Hi-Fi RUSH
  9. Call of Duty: Modern Warfare 2
  10. Hogwarts Legacy

Przeczytaj też: Jaki monitor do 500 zł kupić

Po dosyć dużej porażce The Callisto Protocol niektórzy gracze mieli obawy, że Dead Space Remake może podzielić losy nowego horroru Striking Distance Studios. Gra Motive zebrała jednak znacznie lepsze recenzje i sądząc po danych ze Steama, sprzedaje się bardzo dobrze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać