Dead Space Remake z wielką prezentacją. Studio podaje, kiedy zobaczymy gameplay

Dead Space

W ostatnich dniach ujawniono, że Dead Space Remake – oprócz głównych misji fabularnych – zapewni także zadania poboczne. Deweloperzy z EA Motive chcą iść za ciosem i po ujawnieniu tychże szczegółów zapraszają swoją społeczność na pokaz rozgrywki z gry.

REKLAMA

Już jutro prezentacja i gameplay z Dead Space Remake

Dead Space Remake – gameplay teaser

Odpowiedni materiał został udostępniony przez wydawcę na Instagramie, a aby się z nim zapoznać, trzeba było zeskanować kod QR dostępny w tym miejscu. Redakcja MP1ST postanowiła jednak nagrać wideo i opublikować je na YouTube. Materiał nie przedstawia tak naprawdę nic wielkiego, oprócz tego, że już jutro, a więc 4 października 2022 roku, odbędzie się prezentacja gameplayu z Dead Space Remake.

Zobacz też: Najlepsze mody do Skyrim

Będzie to pierwszy większy pokaz survival horrorowej produkcji Electronic Arts. Możemy założyć, że wraz z nim rozpocznie się wielka promocja tytułu szykowanego przez amerykańskiego wydawcę. Jego premiera jest zapowiedziana na styczeń 2023 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!