Dead Space Remake z wielką prezentacją. Studio podaje, kiedy zobaczymy gameplay

Dead Space

W ostatnich dniach ujawniono, że Dead Space Remake – oprócz głównych misji fabularnych – zapewni także zadania poboczne. Deweloperzy z EA Motive chcą iść za ciosem i po ujawnieniu tychże szczegółów zapraszają swoją społeczność na pokaz rozgrywki z gry.

Już jutro prezentacja i gameplay z Dead Space Remake

Dead Space Remake – gameplay teaser

Odpowiedni materiał został udostępniony przez wydawcę na Instagramie, a aby się z nim zapoznać, trzeba było zeskanować kod QR dostępny w tym miejscu. Redakcja MP1ST postanowiła jednak nagrać wideo i opublikować je na YouTube. Materiał nie przedstawia tak naprawdę nic wielkiego, oprócz tego, że już jutro, a więc 4 października 2022 roku, odbędzie się prezentacja gameplayu z Dead Space Remake.

Zobacz też: Najlepsze mody do Skyrim

Będzie to pierwszy większy pokaz survival horrorowej produkcji Electronic Arts. Możemy założyć, że wraz z nim rozpocznie się wielka promocja tytułu szykowanego przez amerykańskiego wydawcę. Jego premiera jest zapowiedziana na styczeń 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.