Nie tylko grafika — Dead Space Remake zostanie uzupełniony fabularnie

Dead Space

Remake Dead Space nadchodzi, a gracze będą mogli powrócić do tego kosmicznego horroru już w przyszłym roku. Tymczasem okazuje się, że poza usprawnioną grafiką i mechanizmami, gra zaoferuje również ulepszoną historię. Ta ma być o wiele ciekawsza i pełniejsza!

REKLAMA

Dead Space Remake lepszy pod każdym względem?

Dead Space Remake gameplay w 8K

Premiera gry Dead Space Remake już w styczniu, a póki co gracze mogą zacierać ręce przed nadchodzącym świetnym doświadczenie. Właśnie tak zapowiada się nowa wersja tej uwielbianej gry, która będzie nie tylko lepsza wizualnie — twórcy zapowiedzieli, że w grze poprawiona będzie również historia. Ta została wzbogacona przez kolejne odsłony i np. komiksy, co zostanie odzwierciedlone w remake’u. Dead Space Remake ma oferować wiele zadań pobocznych, oraz kilka ciekawych nowości.

Zależało nam na tym, żeby fabuła remake’u była lepiej dopasowana do tła uniwersum Dead Space, rozwiniętego po premierze pierwszej gry. Na przykład główny bohater ma głos, jak w Dead Space 2 i Dead Space 3. Część z postaci drugoplanowych, które wcześniej występowały tylko w nagraniach dźwiękowych, chociażby doktor Cross, tym razem pojawiają się na ekranie. Chcieliśmy również przedstawić szerzej pewne ważne postacie, takie jak Nicole. Właśnie po to opracowujemy szerokie spektrum zadań pobocznych, dzięki którym będzie można zobaczyć, chociażby, co się działo z Nicole zaraz po wybuchu epidemii.

Roman Campos-Oriola, dyrektor kreatywny

Zobacz też: Najlepsze mody do Skyrim

Dead Space Remake ma zapewnić ciekawsze i przede wszystkim pełniejsze doświadczenie. Gra będzie czerpała z dorobku wszystkich fabuł i historii, które do tej pory pojawiły się w uniwersum. Pierwsza odsłona nie była pod tym względem tak „szczegółowa”, a wiele z wątków było rozwijanych dopiero później. Trzeba przyznać, że tak entuzjastyczne podejście ze strony twórców jest godne pochwały!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!