W Dead Space Remake nie zabraknie trybu Nowa Gra Plus! Studio EA Motive potwierdza świetne wieści

Dead Space Remake

Dziś rano Electronic Arts opublikowało premierowy zwiastun Dead Space Remake. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji związanych ze wspomnianą produkcją. Deweloperzy z EA Motive zapowiedzieli bowiem, że odświeżona wersja przygód Isaaca Clarke’a – podobnie jak pierwowzór z 2008 roku – będzie mogła pochwalić się trybem Nowa Gra Plus.

Gracze mają „zdecydowanie skorzystać” na ponownym ukończeniu Dead Space Remake w trybie Nowa Gra Plus

Dead Space Remake – prezentacja rozgrywki

Powyższą informację w rozmowie z serwisem Inverse potwierdziła Jo Berry – starsza scenarzystka gry. Przedstawicielka studia EA Motive dodała, że gracze „zdecydowanie skorzystają” na ponownym przebrnięciu przez wypełniony licznymi niebezpieczeństwami flagowy okręt górniczy USG Ishimura.

Niestety Berry nie podzieliła się żadnymi dodatkowymi szczegółami na temat trybu Nowa Gra Plus w Dead Space Remake. Można jednak bezpiecznie założyć, że dzięki wspomnianemu wariantowi zabawy gracze będą mogli ukończyć historię ponownie, zachowując wszystkie zdobyte wcześniej umiejętności i ulepszenia.

Zobacz też: Monitor do laptopa – najlepsze modele

Dead Space Remake zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 27 stycznia. Warto wspomnieć, że gracze, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego na Steam, otrzymają za darmo Dead Space 2 z 2011 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z