Dead Space Remake na premierowym zwiastunie! Motive Studio zapowiada niesamowicie klimatyczny tytuł

Dead Space remake 3

Zapewne wielu fanów horrorowych produkcji z niecierpliwością wyczekuje nadchodzącej premiery Dead Space Remake. Udostępniane co jakiś czas materiały promocyjne pozwalały nam jeszcze lepiej zapoznać się z efektami prac deweloperów i dzięki temu od dłuższego czasu wiadome było, że gra bardzo dobrze odwzorowuje oryginalne wydanie. Z racji zbliżającego się debiutu tej pozycji twórcy wypuścili premierowy zwiastun, który zapewne jeszcze bardziej podkręci zainteresowanie przed samą premierą.

Dead Space Remake na premierowym trailerze zatytułowanym „To koniec ludzkości”

Dead Space Remake — premierowy zwiastun

Udostępniony dziś w nocy premierowy zwiastun jest niczym innym jak kompilacją fragmentów przerywników filmowych oraz gameplayu zmontowanych w dynamiczny sposób. Film może stanowić swego rodzaju wprowadzenie (lub przypomnienie) do mrocznej historii Isaaca Clarke’a.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dead Space Remake tworzony przez Motive Studio już od samego początku zapowiadał się bardzo ambitnie, co przejawiało się we wcześniejszych materiałach promocyjnych. Jednocześnie twórcy, pracując nad grą, nie chcieli przesadnie jej zmieniać, dzięki czemu jest ona bardzo podobna do oryginalnego wydania.

Dead space remake 2
Dead Space Remake, Isaac Clarke

Nie oznacza to jednak, że deweloperzy nie dodali nic od siebie, ponieważ odświeżone wydanie tego kosmicznego horroru zostało uzupełnione fabularnie, tak aby załatać wszystkie fabularne dziury, które wytworzyły się po premierach kolejnych odsłon.

Przeczytaj też: Kody do GTA Vice City

Całość projektu wygląda naprawdę bardzo imponująco i zapowiada się, że będzie to jedna z ważniejszych premier 2023 roku. Warto przypomnieć, że gra w grudniu osiągnęła „złoty status”, co oznacza, że jej debiut jest niezagrożony; ten będzie mieć miejsce 27 stycznia 2023 roku na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S.

Warto także zaznaczyć, iż osoby, które zdecydowały się na zakup przedpremierowej edycji na platformie Steam, otrzymają Dead Space 2 zupełnie za darmo.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.