Co słychać u twórców Death Stranding 2? Hideo Kojima udostępnia zdjęcia z planu

Death Stranding 2

Od zapowiedzi Death Stranding 2 minęło już trochę czasu, więc przyszedł czas na kolejną aktualizację z przygotowywania produkcji. Niedawno nowymi zdjęciami z planu podzielili się z nami Hideo Kojima i jego ekipa. Nie mogło na nich oczywiście zabraknąć gwiazdy całego przedstawienia, czyli Normana Reedusa.

Hideo Kojima udostępnił nowe zdjęcia z planu Death Stranding 2

Good morning. pic.twitter.com/zS8hLbJzYY

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) April 12, 2023

Good morning. pic.twitter.com/zS8hLbJzYY

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) April 12, 2023

Hideo Kojima i jego zespół regularnie udostępniają zdjęcia z planu Death Stranding 2. Nie inaczej jest tym razem, a obiektywu nie uniknął również wcielający się w rolę Sama Norman Reedus.

Bez wątpienia autorzy Death Stranding zgromadzili już wokół serii szereg wiernych fanów. Kolejne zdjęcia z prac nad drugą odsłoną cyklu cieszą się więc ogromną popularnością, a na swoim angielskim i japońskim profilu na Twitterze często udostępnia je m.in. sam Hideo Kojima. Poniżej zamieściliśmy kilka takich przykładowych fotografii.

Zobacz też: Lekki laptop – najlepsze modele

Death Stranding 2 zostało zapowiedziane w grudniu zeszłego roku. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery gry, ale według ostatnich plotek może ona zadebiutować już w 2024 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.