Death Stranding obchodzi 3. urodziny. Hideo Kojima wraz z całym studiem świętują kolejny sukces tej produkcji

Death Stranding

Death Stranding pierwotnie trafiło na konsole PlayStation 4 dokładnie 3 lata temu. Potem zaś tytuł ten trafił na PS5 i PC, a ostatecznie zagościł nawet w bibliotece Xbox Game Pass. Produkcja ta od samego początku cieszyła się wśród krytyków i graczy sporym uznaniem. W tym roku podczas kolejnej rocznicy premiery hitu od studia Kojima Productions świętowano także osiągnięcie innego całkiem ważnego kamienia milowego.

Death Stranding osiągnęło liczbę ponad 10 milionów graczy

Przy okazji świętowania „trzecich urodzin” swojej gry Hideo Kojima pochwalił się, że w Death Stranding zagrało już ponad 10 milionów graczy. Japończyk nie zdradził co prawda dokładnych liczb ani rozkładu sprzedaży na poszczególnych platformach, jednak wynik nadal jest imponujący. Wydarzenie to uczciło pamiątkowe zdjęcie całego zespołu współpracującego z popularnym japońskim reżyserem.

Przeczytaj też: Pad do telefonu — najlepsze modele

Jest to bez wątpienia ogromny sukces i wymarzony wręcz debiut dla każdego studia deweloperskiego. Obecnie Kojima pracuje nad dwoma projektami. Jednym z nich jest Death Stranding 2; drugim ma być tajemnicza gra tworzona dla Microsoftu, którą rzekomo jest Overdose.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.