Death Stranding otrzyma film! Hideo Kojima we współpracy z cenionym studiem filmowym

Death Stranding

Hideo Kojima jest niepodważalną legendą branży gier wideo. Można go kochać lub nienawidzić, ale nigdy nie pozostawia gracza obojętnym wobec swojego dzieła. Znany jest ze swojej miłości do kina i widać to w stylu jego gier. Teraz sławny twórca będzie mógł spróbować swych sił w kinematografii. Znane i cenione studio filmowe A24 oficjalnie ogłosiło współpracę z Kojima Productions nad ekranizacją gry Death Stranding!

Ekranizacja Death Stranding — Hideo Kojima będzie współpracował ze studiem A24

Oficjalne potwierdzenie ekranizacji Death Stranding

Hideo Kojima znany jest ze swoich „romansów” z kinem. W swoich grach często korzysta z bardzo kinowego stylu przerywników, a do swoich gier często zaprasza uznanych twórców filmowych, jak reżyser Guillermo del Toro czy aktor Norman Reedus. Teraz znany twórca podjął współpracę ze studiem filmowym A24, by stworzyć ekranizację swojego ostatniego hitu, czyli Death Stranding.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Oprócz oficjalnego ogłoszenia nie wiemy niestety zbyt wiele o produkcji. Potwierdzone zostało natomiast to, że film ma być produkcją aktorską, w związku z czym istnieje duża szansa, że do swoich ról powrócą aktorzy, którzy wystąpili w grze wideo.

Zobacz też: Najlepsze gry postapokaliptyczne

Ekranizacja Death Stranding to nie jedyny projekt, nad którym aktualnie pracuje Hideo Kojima. W trakcie ceremonii wręczenia nagród The Game Awards 2023 japoński twórca zapowiedział nową grę o tytule OD. Projekt ten ma być horrorem „testującym granicę strachu” a produkcja ma zacierać granicę medium filmowym a growym.

Źródło: X/Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.