Death Stranding zawita do Xbox Game Pass?! Microsoft opublikował tajemniczy post

Death Stranding

Death Stranding to wysoko oceniania gra Hideo Kojimy. Produkcja najpierw trafiła na rynek jako tytuł ekskluzywny dla PlayStation, ale z czasem zadebiutowała również na PC. Dziś Microsoft opublikował na swoim profilu na Twitterze bardzo interesujący post, który sugeruje, że Death Stranding może pojawić się w Game Passie.

REKLAMA

Death Stranding w Xbox Game Pass to ciężki do wyobrażenia, ale możliwy scenariusz

? pic.twitter.com/Z7ceZB3QIA

— Ardita (@arditamhndr) August 16, 2022

? pic.twitter.com/Z7ceZB3QIA

— Ardita (@arditamhndr) August 16, 2022

Oficjalne konto PC Game Pass na Twitterze ustawiło nowe profilowe z krajobrazem w tle i opublikowało z tej okazji tweeta obwieszczającego zmianę. Gracze od razu zauważyli, że wspomniany krajobraz pod logiem PC Game Passa wygląda jak ujęcie żywcem wyjęte z Death Stranding. W tym miejscu warto zaznaczyć, że nie tak dawno temu Microsoft oficjalnie potwierdził współpracę z Hideo Kojimą. Co więcej, Death Stranding nie jest dostępne na Xboxa, więc pasowałoby, aby to konto PC Game Pass wrzuciło taki teaser, ponieważ na pecety gra trafiła już w 2020 roku.

PC Game Pass profilowe na Twitterze
Obecne zdjęcie profilowe PC Game Pass na Twitterze

Czy to oznacza, że Death Stranding zawita do biblioteki Xbox Game Pass? Nie można powiedzieć jednogłośnie, ale wszystkie znaki na niebie wydają się układać w jedną całość. Ciężko jednak sobie wyobrazić, jak Microsoft miałby się dogadać z Sony, ponieważ IP jest w rękach Japończyków, a ostatnia wypowiedź firmy dot. przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft wskazuje, że korporacje raczej nie utrzymują ze sobą zbyt przyjacielskich stosunków.

Przeczytaj też: Mody do ETS2

W każdym razie: na ten moment nie możemy niczego brać za pewnik i pozostaje nam jedynie trzymać kciuki, że jakimś cudem Death Stranding faktycznie wyląduje w Game Passie. To byłoby coś!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!