Demo Like a Dragon: Ishin dostępne za darmo! Grę mogą sprawdzić posiadacze PC, PS5 i Xboxów Series X|S

Like a Dragon: Ishin

SEGA przygotowała niespodziankę dla fanów, publikując dziś za darmo Like a Dragon: Ishin – Combat Demo. Wersja demonstracyjna trafiła na PC poprzez Steam, PS5 i Xboxy Series X|S. Odświeżona wersja tytułu wydanego dotychczas tylko w Japonii zadebiutuje już za 5 dni.

Like a Dragon: Ishin – Combat Demo dostępne za darmo

Like a Dragon: Ishin to remake spin-offu kultowej serii Yakuza, który kilka lat temu został wydany tylko na PS3 i PS4 oraz wyłącznie w Kraju Kwitnącej Wiśni. Odnowiony tytuł wkrótce doczeka się swojej światowej premiery i z tej właśnie okazji SEGA udostępniła demo gry dostępne na PC, PS5 i Xboxy Series X|S.

Zobacz też: Najlepsze gry ekonomiczne

Warto wspomnieć, że pomimo udostępnienia demo tylko na PC i konsole najnowszej generacji, tytuł pojawi się również na PS4 i Xboxie One. Jego premiera została zaplanowana natomiast na 21 lutego 2023 roku. Co więcej, pełną wersję gry w wersji Deluxe będziemy mogli sprawdzić też na kilka dni przed jej oficjalnym wydaniem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.