Like a Dragon Ishin będzie można ograć kilka dni przed premierą. Twórcy zachęcają do zakupu edycji Deluxe

Like a Dragon Ishin

SEGA wraz z deweloperami ze studia Ryu ga Gotoku Studio szykują się do zbliżającej się wielkimi krokami premiery Like a Dragon Ishin, która będzie mieć miejsce już za mniej niż tydzień. Do tego czasu otrzymaliśmy kilka materiałów przedstawiających różnorodność pobocznych zadań, a także przedstawiających zalety spokojnego życia na japońskiej wsi. Teraz przyszła pora na konkrety, bo dowiedzieliśmy się o bonusach czekających na osoby, które zdecydują się zakupić Like a Dragon Ishin w wersji Deluxe.

Wersja Deluxe Like a Dragon Ishin oferuje nie tylko wczesny dostęp, ale także kilka dodatkowych akcesoriów

Like a Dragon Ishin — prezentacja DLC z wyglądem Kazumy Kiryu

Zdecydowani na zakup wydania Deluxe nadchodzącego Like a Dragon Ishin mogą liczyć na szereg dodatkowych bonusów jak DLC, które zapewnia możliwość zmiany wyglądu naszej postaci w Kazumę Kiryu, czyli kultową wręcz postać z serii Yakuza.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Posiadacze edycji Deluxe otrzymają także dostęp do gry już 17 lutego 2023 roku, a więc na 4 dni przed oficjalną premierą, co dla wielu osób stanowi najlepszą zachętę do wysupłania z portfela dodatkowej gotówki. Ponadto w skład najwyższego wydania gry wejdą także zestawy dodatkowych przedmiotów, broni oraz ubrań, które będzie można wykorzystać podczas zabawy w Like a Dragon Ishin.

Przeczytaj też: Gry metroidvania

Wersja Deluxe Like a Dragon Ishin kosztuje na Steam 299 zł, więc jest to 40 zł więcej od wersji podstawowej gry, która dostępna jest obecnie w przedsprzedaży. Czy jest to cena adekwatna do oferowanej przez twórców dodatkowej zawartości? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie samodzielnie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.