Prince of Persia: The Lost Crown do sprawdzenia za darmo na wszystkich platformach! Ubisoft wrzuca demo

Prince of Persia The Lost Crown

Prince of Persia: The Lost Crown powoli wychyla się zza horyzontu. Kilka dni temu mogliśmy podziwiać najnowszy zwiastun przedstawiający benefity edycji deluxe oraz prezentację ułatwień dostępu. Dzisiaj z kolei przyszedł dzień, w którym wszyscy chętni będą mogli wypróbować tytuł całkowicie za darmo.

Demo Prince of Persia: The Lost Crown dostępne od dzisiaj

Wersja demonstracyjna najnowszej odsłony Prince of Persia pojawi się do pobrania dziś o godzinie 18:00 polskiego czasu. Demo będzie dostępne w sklepach PlayStation, Microsoftu oraz Nintendo, a w wersję PC zagramy za pomocą platformy Ubisoft Connect. Wypróbowanie gry będzie dobrą okazją do przetestowania ostatnich doniesień o wysokiej płynności na konsolach.

Jeżeli chodzi o zawartość, to według tweeta opublikowanego przez konto PlayStation Game Size demo nie będzie ograniczone czasowo. Oznacza to, że otrzymamy po prostu wycinek gry do sprawdzenia. Rozmiar na konsolach PlayStation w zależności od wersji PS4 czy PS5 wyniesie 12,03 GB lub 9,18 GB.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: X (Twitter)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.