Sprawdźcie, jak wyglądała Warszawa w XX wieku. Demo The Thaumaturge znów dostępne do pobrania

The Thaumaturge Wiktor

The Thaumaturge to jedna z najciekawszych polskich gier. Zapowiedziana w lutym 2023 produkcja przeniesie nas bowiem do mrocznej, spirytystycznej wersji XX-wiecznej Warszawy. Jeśli dla kogoś brzmi to ciekawie, to spieszymy poinformować, że demo tego tytułu jest teraz ponownie dostępne do pobrania.

Demo The Thaumaturge znów dostępne na Steamie

Zwiastun The Thaumaturge

The Thaumaturge to izometryczna, turowa i nastawiona na fabułę gra RPG. Produkcja ta przenosi nas do znajdującej się pod zaborem rosyjskim Warszawy 1905 roku, a za jej przygotowanie odpowiadają twórcy Wiedźmina Remake – Fool’s Theory.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Trzeba więc przyznać, że koncept gry jest niesamowicie oryginalny. Co warte nadmienienia – możemy go teraz przetestować całkowicie za darmo.

Wersja demonstracyjna The Thaumaturge znów pojawiła się bowiem na Steamie. Nic więc nie szkodzi na przeszkodzie, aby przekonać się na własnej skórze, co nasza stolica oferowała na początku XX wieku:

Zobacz też: Projektor do domu

Na koniec przypomnijmy, że The Thaumaturge zadebiutuje na PC 20 lutego 2024 roku. W planach jest także wydanie gry na PS5 i Xboxy Series X|S, ale konkretna data opublikowania jej na tych platformach nie została jeszcze udostępniona.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.