The Thaumaturge oficjalnie zapowiedziane! Twórcy Wiedźmin Remake zabiorą nas do XX-wiecznej Warszawy

The Thaumaturge

W piątek 11 bit studios ogłosiło, że „nowa tajemnica zostanie ujawniona w ten poniedziałek”, co najpewniej oznaczało kolejne informacje na temat projektu znanego dotąd pod nazwą roboczą Vitriol. Przewidywania te okazały się prawdziwe i dziś zaprezentowano więc The Thaumaturge – polską grę RPG osadzoną w XX-wiecznej Warszawie od deweloperów pracujących także nad Wiedźmin Remake, czyli studia Fool’s Theory. Oficjalnemu ogłoszeniu towarzyszył również trailer nadchodzącej produkcji.

The Thaumaturge z oficjalną zapowiedzią i zwiastunem

Jak możemy dowiedzieć się z karty gry na Steamie, The Thaumaturge ma zadebiutować już wkrótce. Oficjalny opis produkcji podaje, że będzie ona „izometryczną, bogatą w fabułę grą RPG z unikalnym podejściem do walki w systemie turowym, funkcjami rozwoju postaci i mechaniką śledztwa”.

Zobacz też: Najlepsze gry MMORPG

Co więcej, The Thaumaturge doczeka się polskiej lokalizacji kinowej. Na stan obecny pełną wersją dźwiękową usłyszymy tylko w przypadku języka angielskiego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2329 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.