Diablo 2 Resurrected otrzyma ważną aktualizację, która doda kilka istotnych rzeczy do gry

Diablo 2 Resurrected

Blizzard wypuścił na rynek Diablo Immortal, promuje nadchodzące Diablo 4 świeżymi gameplayami, ale nie zapomina przy tym o aktualizowaniu i dodawaniu nowych funkcji do Diablo 2 Resurrected. Twórcy poinformowali o nowym patchu, który zapewni istotne funkcje, pożądane od premiery przez wielu graczy.

Diablo 2 Resurrected z patchem 2.4.3, który wprowadza wiele funkcji i ulepszeń

Diablo 2 Resurrected – Trailer

W aktualizacji 2.4.3 do Diablo 2 Resurrected -zapowiedzianej na 29 czerwca – deweloperzy zadbali o udoskonalenie dostępnych rozgrywek i poczekalni. Zamiast 20 rozgrywek na liście, niebawem osoby zwiedzające Sanktuarium będą miały okazję przyjrzeć się nawet 40 grom na liście. Dzięki temu rozwiązaniu zainteresowani będą mogli znaleźć więcej sesji i nie zaprzątać sobie głowy serwerami, na których ich jakość połączenia drastycznie spada.

Dużo prostsze będzie również tworzenie swojej własnej gry. Po przejściu do odpowiedniej zakładki naszym oczom ukażą się trzy kafelki, które pozwolą zainicjować w mgnieniu oka sesję prywatną (taką, do której dołączą tylko zaproszone przez nas osoby), sesję publiczną (pojawiającą się na wyżej wymienionej liście gier) lub dołączyć do istniejącej już rozgrywki.

Sprawdź także: Jak pobrać Minecraft za darmo?

Blizzard poinformował również o wydarzeniu, które potrwa od 30 czerwca do 4 lipca, a podczas niego „tajemnicze źródło energii” zapewni bonus +50% do znajdowania przedmiotów magicznych rozsianych po całym Sanktuarium. Natomiast pełna notka z nadchodzącej aktualizacji 2.4.3 do Diablo 2 Resurrected znajduje się w tym miejscu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z