Nowa aktualizacja do Diablo 4. Blizzard przygotował szereg mniejszych zmian

Diablo 4

Posiadacze droższego wydania Diablo 4 mogą już rozpocząć zabawę przed właściwą premierą gry. A przynajmniej niektórzy, bo okazało się, że w przypadku PS4 i PS5 nie zawsze jest to możliwe. Najnowsza aktualizacja gry nie naprawia jeszcze związanego z tym błędu, ale wprowadza za to szereg innych, mniejszych zmian.

Aktualizacja 1.0.2 do Diablo 4

Zwiastun Diablo 4

Opatrzona cyferkami 1.0.2 aktualizacja do Diablo 4 to hotfix, który zajmuje się rozgrywką. Jego wdrożenie nie wymaga od graczy przerywania zabawy na rzecz pobrania łatki – wszystko odbywa się w tle.

Pełna lista zmian w najnowszej aktualizacji do Diablo 4 prezentuje się następująco:

 • Czarnoksiężnik – Specjalizacja klasowa
  • Kiedy Płomienna Tarcza jest początkowo umieszczona w slocie zaklęcia, jej czas odnowienia jest pełny.
 • Łotrzyk – Specjalizacja klasowa
  • Po wygaśnięciu nieograniczonej energii Wewnętrznego Wzroku nastąpi 4-sekundowe opóźnienie, zanim inny wróg zostanie oznaczony.
 • Przedmioty
  • Redukcja czasu odnowienia umiejętności Krzyk: Ten afiks nie będzie już wyświetlany na przedmiotach.
 • Pozostałe
  • Wartości zdrowia potworów zostały zwiększone na późniejszych poziomach świata.

Cóż, co prawda nie jest tego dużo. Cieszy natomiast fakt, że Blizzard natychmiastowo reaguje na różne zgłoszenia fanów, aby jak najszybciej ulepszać swoją najnowszą grę.

Nie wiadomo, jak długo na istotne naprawy poczekają jeszcze posiadacze konsol PlayStation. Deweloperzy oraz Sony zakomunikowali już jednak, że badają całą sprawę.

Zobacz też: Gry dla jednego gracza

Kup Diablo 4

Diablo 4 pojawi się na rynku 6 czerwca 2023 roku. Gra będzie wtedy dostępna dla wszystkich graczy na PC, PS4, PS5, Xboxie One oraz na Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.